Компанія FreeWay Expedition Solutions надає професійні послуги з перевезення всіх видів вантажів між країнами Західної, Центральної, Східної Європи, СНД і Прибалтики.

Транспортування вантажів здійснюється автомобільним, морським і повітряним транспортом.

Згідно з даними Держкомстату України, з початку 2008 року обсяг перевезених вантажів підприємствами транспорту було перевезено на 5,4% вантажів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сукупний обсяг вантажоперевезень в нинішньому році наблизиться до 1 млрд. Тонн.

Колеги та Партнери FreeWay Expedition Solutions - здійснили в нинішньому році перевезення 84,1 млн. Тонн вантажу, що на 12,6% більше ніж в аналогічний період минулого року.

Обсяг експортно-імпортних перевезень, які реалізувала Компанія FreeWay Expedition Solutions в нинішньому році виріс на 2,4% по відношенню до минулого року, підтримуючи щорічну позитивну динаміку зростання Компанії в межах 3,1-3,3%.

Особливим напрямком діяльності Компанії є глобальні комбіновані перевезення контейнерних і генеральних вантажів. Даний напрямок, в останні два роки, набуває солідний вага в загальній частці перевезень Компанії і, відповідно, призвело до введення удосконалених стандартів роботи FreeWay по відношенню до Клієнта.